Dha dorëheqje, por Haradinaj nesër del në punë

Autori:Gazeta Fjala

Haradinaj-doreheqjaaa-600x360

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, edhe pse gjatë ditës së djeshme njoftoi se ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të qeverisë, ai po vazhdon ta ushtrojë detyrën.

Në njoftimin për media, Haradinaj gjatë ditës së dielë do të marrë pjesë në Akademinë Përkujtimore për atdhetarin Shejh Myhedin Shehu, ku edhe do të zbulohet shtatorja e tij.

E gjithë ngjarja, është organizuar nën patronazhin e Zyrës së Kryeministrit.

Vendi ku do të mbahet ceremonia është afër Teqes së Madhe të Helvetive në Rahovec.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/dha-doreheqje-por-haradinaj-neser-del-ne-pune/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala