Dënohen më gjobë 7 kamionë në Prishtinë, kjo është arsyeja

Autori:Gazeta Fjala

kamionet-852x460

Gjobë prej 700 eurosh është shqiptuar për 7 kamion të cilët kanë hedhur dhe në periferi të Prishtinës.

Kështu ka bërë të ditur, Drejtori i Inspekcionit, Adonis Tahiri, përmes një statusi në llogarinë e tij në facebook, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas tij këta 7 kamionë janë detyruar të largohen pa zbrazur ngarkesë.

Inspektorati kishte dal në terren pas ankesave të banorëve të kësaj pjesë të Prishtinës./Gazeta inFokus/

71795713_10220094988587608_2248973553405788160_n (1)

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/denohen-me-gjobe-7-kamione-ne-prishtine-kjo-eshte-arsyeja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala