Demi Rose zhvishet për ‘Halloween’, vizaton gjoksin me ngjyrë të kuqe

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_2-111

Demi Rose është zhveshur për ‘Halloween’.

Modelja e famshme, Demi Rose, është zhveshur dhe është maskuar me rastin e ‘Halloweenit’, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka publikuar disa foto në Instagram dhe duket tejet joshëse me ngjyrë të kuqe.

Si zakonisht e ka treguar një pjesë të gjoksit ndërsa pjesën tjetër e ka mbuluar. Demi njihet për poza të tilla provokative dhe shpesh herë merr vëmendjen në rrjete sociale me trupin e saj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/demi-rose-zhvishet-per-halloween-vizaton-gjoksin-me-ngjyre-te-kuqe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala