Demi Rose nuk ndalet, edhe sot tregon trupin seksi

Autori:Gazeta Fjala

demi-6-600x360

Demi Rose ka treguar përsëri format e saj seksi derisa ka filluar që të reklamoj edhe një kompani të re, kompaninë e njohur Christian Dior

Ajo ka filluar që të jetoj në lagjen Sutton Coldfield në Hollywood.

E sot, përsëri Demi Rose përsëri ka treguar pse ajo bie në sy të mediave pasi që është vënë në sy të civilëve pasi që është vënë në aksion në rrjetet sociale te premten.

demi-1-1

Modelja (24), i ka treguar përsëri asetet kurse ajo ka treguar edhe atë që po e reklamon së fundmi e që është logo e firmës së njohur Christian Dior.

demi-2-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/demi-rose-nuk-ndalet-edhe-sot-tregon-trupin-seksi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala