De Gea i lumtur në United

Autori:Gazeta Fjala

de-gea-2

Real Madrid ka disa vjet që synon ta blejë portierin e Manchester United, David de Gea.

Por portieri spanjoll së fundmi raportohet se është shumë i lumtur në Old Trafford.

De Gea ka qenë i lidhur me një transferim në Bernabeu te skuadra e Zinedine Zidane, të cilët përsëri thuhet se do te provojnë të blejnë 27 vjeçarin gjatë verës së ardhshme.

Por pra pavarësisht ofertave dhe thashethemeve, De Gea, mbetet i lumtur me Djajtë e Kuq.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/de-gea-i-lumtur-ne-united/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala