Daffy vjen me një skenë seksi nga vetura

Autori:Gazeta Fjala

dafina-3-1

Këngëtarja Dafina Zeqiri, që dje u shty me fjalë pas një botimi të një fotografie ku bashkë me të edhe disa fëmijë çojnë gishtin e mesëm, ka postuar edhe disa foto të nxehtë në Instagram

Edhe këto foto sipas këngëtares janë pjesë të disa skenave.

Këngëtarja shihet në ulëset e pasme të makinës derisa thotë se ajo po ndërrohet shpejt për ta bërë skenën e saj të re.

Screenshot_2pppp

Ndryshe, Dafina vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve me aktive këtë vit, ku ka realizuar disa hite, disa prej të cilave janë bashkëpunime me këngëtarë vendor por edhe ndërkombëtarë.

Këngëtarja vazhdon të ruajë sekretin e saj sa i përket jetës së saj private.

dafina-2-1 (1)

dafina-3-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/daffy-vjen-me-nje-skene-seksi-nga-vetura/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala