Cristiano Ronaldo zemërohet me bashkëlojtarët e rinj

Autori:Gazeta Fjala

ronaldo

Cristiano Ronaldo është tërbuar nga blerjet e reja të Real Madridit, sipas Don Balon.

Ylli portugez thuhet te jetë tejet i zhgënjyer nga aktiviteti i presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, në tregun e transferimeve, pasi i vlerëson si jo të duhura blerjet e bëra për t’i zëvendësuar të larguarit, James Rodriguez, Alvaro Morata dhe Pepe, transmeton Express.

Performanca e dobëta të Real Madridit e kanë zbuluar versionin më të keq të Ronaldos që më nuk gjen strehë në suksesin e skuadrës.

Ronaldo i ka akuzuar bashkëlojtarët e rinj se nuk e kanë nivelin e kërkuar për të luajtur në Real Madrid.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/cristiano-ronaldo-zemerohet-me-bashkelojtaret-e-rinj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala