Cristiano Ronaldo i jashtëzakonshëm, shënon super gol ndaj Atletico Madridit

Autori:Gazeta Fjala

1010

Skuadra e Juventusit ka shënuar golin e parë ndaj Atletico Madridit.

Juventusi ka gjetur golin e parë dhe ka kaluar në avantazh ndaj Atleticos.

Golin e parë në këtë sfidë e ka shënuar, Cristiano Ronaldo.

Ronaldo ka gjetur golin e parë në këtë sfidë në minutën e 27’të të duelit.

Rezultati aktual i takimit është 1-0.

Ja goli VIDEO

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/cristiano-ronaldo-i-jashtezakonshem-shenon-super-gol-ndaj-atletico-madridit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala