Copa e mishit që po shkakton habi (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

mishi

Gjatë vitit të kaluar, kemi pasur shumë imazhe që kanë bërë xhiro në internet, meqë dukeshin sikur diçka nuk është në rregull me to.

Fotografia që e shfaq një copë të prerë mishi, të vendosur në një enë është po ashtu mjaft misterioze, transmeton Telegrafi.

Fillimisht, duket se fotografia është shkrepur pa u vendosur mirë fokusi. Mirëpo, po që se shikohen me vëmendje këndet e pjatës, si dhe vijat e drurit të tavolinës, të gjitha janë në rregull.

“Ndjehem sikur më është turbulluar shikimi, ky mish po lëviz” është një koment lidhur me rastin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/copa-e-mishit-qe-po-shkakton-habi-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala