Çmendet Sterling, për 13 minuta shënon Hat-Trick (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

ster-852x460

Manchester City dhe Watfordi po luajnë në kuadër të kampionatit anglez, shkruan Gazeta inFokus.

Rahem Sterling ka shënuar tre gola për 13 minuta për rezultatin momental 3-0 për Cityn.

Anglezi fillimisht shënoi në minutën e 46’ pastaj edhe në të 50’ dhe 59./Gazeta inFokus/

Të tjera


 • Murati: Po shtrohet rruga për përfshirjen e drejtpërdrejt të SHBA-s në dialog

  Kryetari i Lëvizjës për Bashkim, Valon Murati ka vlerësuar se dobësimi i bren…


 • Politika si “rruga më e lehtë” për t’u bërë milioner

  Profesioni më fitimprurës në Kosovë vlerësohet të jetë politika. Sipas përfaq…


 • Remi mohon se është ndaluar në kufi me Maqedoninë Veriore: Jam mbi Kodër të Diellit në Tetovë

  Ish-komandanti i UÇK-së, Rrustem Mustafa ka reaguar pas raportimeve se ai ësh…


 • ​MPMS sërish e para

  Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS) është renditur edhe njëherë n…


 • Hale: Rezultati i dialogut varet nga palët, SHBA-ja kërkon njohje të ndërsjellë

  Përkrahja amerikane për Kosovën është e palëkundshme. SHBA-ja kujdeset thellë…


 • Burdushi rrëfen se si provoi të kryejë vetëvrasjen në burg

  Pas informatës se mjeku popullor Hysri Peqani-Burdushi, i cili po mbahet në p…


 • I dehuri fjaloset me bashkudhëtaret e një autobusi

  Një person është arrestuar në fshatin Mazhiq të Mitrovicë, i cili nën ndikimi…


 • Specialja fton edhe një ish-ushtar të UÇK-së

  Osman Karpuzi ish ushtar i UÇK-së, përmes një telefonate nga Burgu i Dyzit ka…


 • Grabisin dhe rrahin hajnat, arrestohen

  Dy persona janë rrëmbyer dhe futur me dhunë në një veturë në Mitrovisë, kjo p…


 • Çfarë dënimi e pret pronarin e kamionit që shkaktoi aksidentin tragjik në Gjilan

  Pronari i kamionit që shkaktoi aksidentin tragjik në Gjilan, i identifikuar m…


 • Sulmon gruan në ditën e 8 marsit

  Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fiziki…


 • Veseli: Me ligj e me statut, Trepça përgjithmonë do jetë e Kosovës

  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim menaxhme…

Portali “Infokusi.com” është medium online që mirëmbahet nga kompania mediale “INFOKUSI”. Materialet dhe informacionet e këtij portali nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të portalit “INFOKUSI.COM”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/cmendet-sterling-per-13-minuta-shenon-hat-trick-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala