Çka do të ndodh sot në Kosovë?!

Autori:Gazeta Fjala

prishtinadestinations

Më poshtë gjeni ngjarjet që do të zhvillohen sot në Kosovë.

SBASHK-u organizon takim me mësuesit e pensionuar. (Salla 1 Tetori, ora 11:00)

Termokiss organizon aktivitetin për pastrimin e oborrit të Shkollës Fillore “Dardania”. (Ora 13:00)

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/cka-do-te-ndodh-sot-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala