City shënon dy gola të shpejtë (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Man-City-New-Crest-1

Manchester City është duke fituar 2:0 ndaj Brighton & Hove Albion.

Manchester City ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Brighton & Hove Albion dhe po fiton 2:0, shkruan Gazeta Express.

Për 1:0 shënoi sulmuesi, Sergio Aguero, në minutën e 70’të. Epërsinë e dyfishoi, Lewis Dunk, duke shënuar autogol në minutën e 75’të.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/city-shenon-dy-gola-te-shpejte-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala