City me ofertë të majme për Sanchez

Autori:Gazeta Fjala

sanchez_1491805232-6704274

Skuadra nga Etihad Stadium pritet që gjatë afatit kalimtar të janarit të bëjë ofertë për blerjen e sulmuesit kilian të Topçinjve.

Manchester City është gati të bëjë një ofertë të majme për të transferuar sulmuesin kilian të Arsenal, Alexis Sanchez, në janar.

Kiliani, që gati iu bashkua skuadrës që drejtohet nga Pep Guardiola gjatë verës, mbetet pa kontratë në qershor të vitit tjetër.

Ndërsa mediat angleze raportojnë se Qytetarët duhet të paguajnë mbi 60 milionë euro për të.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/city-me-oferte-te-majme-per-sanchez/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala