Chelsea, United e PSG pas lojtarit të Juves

Autori:Gazeta Fjala

Juventus-logo

Chelsea dhe Manchester United do të bëjnë garë me PSG-në për mbrojtësin e krahut të majtë të Juventusit, Alex Sandro, raporton Calciomercato.

Dy klubet rivale nga Premier Liga kanë qenë të lidhura me kalimin e mundshëm të mbrojtësit brazilian, por në garë me Parisin do të jetë shumë e vështirë.

Dihet se klubi francez nuk përton të shpenzojë shuma marramendëse.

Alex Sandro kushton rreth 50 milionë euro.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/chelsea-united-e-psg-pas-lojtarit-te-juves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala