Chelsea ngulmon për Drinkwater

Autori:Gazeta Fjala

danny-drinkwater_5faeewav39e119u1bxzbsxtpi

Chelsea është e gatshme që ta bëjë një ofertë të dytë 25 milionë funtëshe për mesfushorin e Leicester City-t, Danny Drinkwater, raporton The Daily Telegraph.

Leicester veçse e ka refuzuar ofertën 15 milionë funtëshe të Chelseas për Drinkwater, por kampionët aktualë të Anglisë po planifikojnë që të rikthehen me një ofertë të përmirësuar, teksa Antonio Conte po ndjek së paku edhe tre nënshkrime para mbylljes së afatit kalimtar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/chelsea-ngulmon-per-drinkwater/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala