Chelsea në epërsi kundër Lille

Autori:Gazeta Fjala

lille-1-1-600x360

Chelsea ka kaluar në epërsi kundër Lille

Është sulmuesi i ri Abraham që ka shënuar në minutën e 22-të te ndeshjes.

Fillimisht u mendua se ai është në pozitë jashtëloje por VAR e konfirmoi se nuk ishte në pozitë të tillë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/chelsea-ne-epersi-kunder-lille/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala