Chelsea e Barcelona në garë për talentin e Bayer Leverkusen

Autori:Gazeta Fjala

12_1505123662-6498424

Barcelona dhe Chelsea janë duke e kërkuar Atakan Akkaynakun.

Sipas asaj që raporton “Daily Express”, Barcelona dhe Chelsea janë gati të luftojnë në afatin kalimtar të janarit për mesfushorin e Bayer Leverkusen, Atakan Akkaynak, transmeton Gazeta Express.

Akkaynak po shkëlqen te Leverkusen, por pavarësisht kësaj, klubi gjerman është i gatshëm t’i dëgjojë ofertat për reprezentuesin e Gjermanisë U-19, i cili ka mahnitur skautët e “Bluve të Londrës”.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/chelsea-e-barcelona-ne-gare-per-talentin-e-bayer-leverkusen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala