Çfarë trupi ka Ziza, i çmendë të gjithë

Autori:Gazeta Fjala

4082E0EC-E1EE-47B6-AF3A-F52666843831-852x460

Aktorja dhe fotomodelja shqiptare, si duket është duke i thyer të gjitha barrierat sa i përket paraqitjeve publike. Ajo, ka elektrizuar Instagramin me një foto të cilën e ka postuar ku shihet me një stil atraktiv.

Me forma bombastike dhe linja ekstreme pozitive, Ziza Pajaziti po tregon se nuk ka konkurencë sa i përket pamjes.

69263023_525818064904211_7038762687183689227_n

45624471-DAB7-411D-9F90-2C9F2B7980E6-833x1024

323F4AF1-3AF2-4916-8D19-406D88858D63-833x1024

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/cfare-trupi-ka-ziza-i-cmende-te-gjithe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala