Çfarë goli të bukur ka shënuar Ziyech

Autori:Gazeta Fjala

ziayech-600x360

Ajaxi është duke fituar sot në Holandë dhe goli i shënuar ishte një perlë e bukur e algjerianit Ziyech

Ai ka shënuar një gol të bukur nga largësia në minutën e tetë të ndeshjes.

Ishte një perlë e Ziyech e shënuar nga këndi i majtë me një të majtë të fortë për rezultatin 0-1.

Ndryshe, Ajax është duke shënuar fitore në këtë ndeshje me rezultat 0-2, kurse Valencia ka humbur edhe një penallti, ku në minutën e 25-të Parejo shënoi gol.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/cfare-goli-te-bukur-ka-shenuar-ziyech/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala