Çfarë gabimi i Donnarummas, Genoa në epërsi

Autori:Gazeta Fjala

genoa-1-600x360

Genoa ka kaluar në epërsi kundër Milanit

Një goditje e Schone nga goditja e lirë në minutën e 41-ën te ndeshjes.

Tashmë Milan do të këtë punë për ta barazuar apo edhe fituar ndeshjen. E dimë që Milan ka 3 humbje radhazi në Serie A.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/cfare-gabimi-i-donnarummas-genoa-ne-epersi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala