Casillas drejt Premier League

Autori:Gazeta Fjala

casillas

Ish portieri i Real Madrid, Iker Casillas mund të kalojë në Premier League.

Raportimet nga Portugalia thonë se është Newcastle United që ka shfaqur interesim për spanjollin, shkruan Mirror.

Është menaxheri, Rafa Benitez që u ka kërkuar drejtuesve te klubit blerjen e Casillas.

Ai ka punuar me Casillas në kohën kur ishte në Bernabeu si trajner. Aktualisht Casillas është pjesë e Portos në kampionatin portugez.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/casillas-drejt-premier-league/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala