Brenda shtëpisë dy milionë dollarëshe të Bebe Rexhës në Hollywood Hills

Autori:Gazeta Fjala

rs_1024x759-191007094355-1024-bebe-rexha.cm_.10719-e1570521458802-780x439 (2)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, gëzon një shtëpi superluksoze në Hollywood Hills, në California dhe e gjithë kjo në saje të karrierës së suksesshme profesionale.

Ylli i “Meant to Be” e bleu shtëpinë në vitin 2018. Kjo shtëpi ka një çmim prej dy milionë dollarësh, tiparet e së cilës janë të nivelit të lartë dhe duket se ia vlen çdo qindarkë.

Vetëm oaza në natyrë është e mjaftueshme për t’i bërë mysafirët të ndjehen sikur janë në largim përfundimtar.

Nga pishina luksoze e deri tek pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, në oborrin e shtëpisë i ka të gjitha. Oborri me mure dhe i mbyllur po ashtu ndihmon në ruajtjen e intimitetit të artistes tonë.

Vizitorët mund të kalojnë ca kohë në dhomën e ndenjës, teksa dhoma e gjumit përmban një tingëllimë të këndshme për lexim. Me dushin e saj me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezuara, dhoma ka gjithçka që këngëtarja dëshiron të bëjë pas një dite të gjatë.

Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të bardhë komode dhe një suitë të plotë për mysafirë.

Dhoma e ndjenjës

rs_1024x679-191007103700-1024-bebe-rexha-3-100719

Dhoma e ngrënies

rs_1024x679-191007103658-1024-beb-rexha-5-emd-100719

Kuzhina

rs_1024x679-191007103657-1024-bebe-rexha-6-emd-100719

Tualeti

rs_1024x679-191007103658-1024-bebe-rexha-8-emd-100719

Dhoma e mysafirëve

rs_1024x679-191007103657-1024-bebe-rexha-emd-11-100719

Dhoma e Gjumit

rs_1024x679-191007103700-1024-bebe-rexha-emd-12-100719

Pamje nga shtëpia e Bebe Rexhës

rs_1024x679-191007103659-1024-bebe-rexha-emd-13-100719

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/brenda-shtepise-dy-milione-dollareshe-te-bebe-rexhes-ne-hollywood-hills/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala