Bora zbukuron plazhin e Shëngjinit (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

plazhee (1)

Reshjet e borës të cilat kanë kapluar Kosovën, tashmë kanë përfshirë edhe një pjesë të madhe të Shqipërisë.

Në imazhet e shpërndara nga Bashkia e Lezhës, shihet se bora tashmë ka arritur  deri në zonat bregdetare të Shëngjinit, duke mbuluar rërën e bregdetit më një petk të hollë të dëborës dhe duke i dhënë një pamje mjaft të bukur kësaj zone.

Përveq në Lezhë, trashësia e borës ka arritur në disa centimetra edhe në zona të tjera të shtetit Shqiptar, duke shkaktuar kështu edhe vështirësi në qarkullimin rrugor./Lajmi.net/ cialis black 800mg purchase Brand Viagra cheap

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/bora-zbukuron-plazhin-e-shengjinit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala