Boateng drejt largimit nga Bayern

Autori:Gazeta Fjala

hd-jerome-boateng_5ibyqig31chl1dqaftx08it2t

Jerome Boateng mund të largohet nga Bayern Munich gjatë afatit kalimtar dimëror.

Mbrojtësi kërkohet nga gjiganti italian Inter, që synon të forcojë radhët në gjysmësezon.

Klubi milanez pret një shans për transferimin e Boateng, të ndihmuar nga kualifikimi i mundshëm në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/boateng-drejt-largimit-nga-bayern/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala