Blero publikon pamjet e brendshme të shtëpisë luksoze që kap vlerën e 350 mijë eurove

Autori:Gazeta Fjala

blero-1024x803-600x360

Shtëpia e tyre ndodhet në një kompleks të mbyllur në Prishtinë dhe ka vlerën 350 mijë euro.

Ajo është super luksoze dhe Blero sapo ka zbuluar pamje brenda saj. Ai ka publikuar në Instagram një video ku tregon pjesën e pishinës.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi. Afrona Dika, më mungon”, shkruan Blero mbi video.

bb-4

b-8

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/blero-publikon-pamjet-e-brendshme-te-shtepise-luksoze-qe-kap-vleren-e-350-mije-eurove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala