BKK-ja shpenzon 1 mijë euro për shypjen e librave

Autori:Gazeta Fjala

Biblioteka_Kombëtare_dhe_Universitare_e_Kosovës

Bibloteka Kombëtare e Kosovës ka shpenzuar rreth 1 mijë euro për shtypjen dhe botimin e materialeve për nevoja të saj.

Kjo është bërë e ditur në njoftimin për dhënie të kontratës që ka publikuar kjo BKK-ja, në Komisionin Rregullativ të Prokurimit Publik, shkruan Gazeta Fjala.

Në njoftimin e publikuar në KRPP, thuhet se kompania që ka fituar tenderin është “BLENDI”./Gazeta Fjala/.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/bkk-shpenzon-1-mije-euro-per-shypjen-e-librave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala