Big Mama dhe aktori turk shprehin dashurinë për njëri-tjetrin në fotot si çift

Autori:Gazeta Fjala

big-mama-600x360

Kanë filluar spekulimet për një lidhje të mundshme të Big Mamas me aktorin e njohur turk.

Kjo pasi që dyshja kanë postuar disa fotografi mjaft romantike, ku shihen në përqafimin e njëri-tjetrit, në një ambient në plazh e me qirinj.

Madje, ata edhe shprehin dashurinë për njëri-tjetrin në përshkrimin e fotove që postuan, ndërsa pushtuna komentet me zemra,

big-mama-600x360

Aktori në postimin e tij ka shkruar “Të dua” duke e etiketuar këngëtaren dhe duke vendosur disa zemra në ngjyrat kuq e zi.

Edhe Big Mama ka shkruar fjalën ‘dashuri’ në përshkrimin e saj.

Nuk dihet nëse kjo mund të jetë ndonjë lidhje e këngëtares, ose ndonjë projekt i ri me artistin turk, me të cilin do të na befasojë së shpejti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/big-mama-dhe-aktori-turk-shprehin-dashurine-per-njeri-tjetrin-ne-fotot-si-cift/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala