Besar Halimi vulos fitoren e Kosovës

Autori:Gazeta Fjala

berisha (1)

Kosova ka arrit që në minutat shtesë të përmbys rezultatin kundër Letonisë.

Është Besar Halimi që ka shënuar në minutën e 90+4 për rezultatin 4:3 në ndeshjen që u zhvillua në “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Me këtë rezultat është përmbyllur ndeshja. Kështu Kosova realizon fitoren e parë si vendas prej kur është pranuar në FIFA dhe UEFA.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/besar-halimi-vulos-fitoren-e-kosoves-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala