Befason Real Madrid, ofron tre yje për Kanen

Autori:Gazeta Fjala

kane_1507713929-484547

Real Madrid e dëshiron me çdo kusht yllin e Tottenhamit, Harry Kane

Sipas Diario Gol, Real Madrid e ka marrë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez, Harry Kane nga Tottenhami.

Diario Gol shkruan se Los Blancos janë të gatshëm t’i sakrifikojnë tre yje për Kanen, përcjell Express.

Thuhet se Reali do t’i ofroj Tottenhamit yjet si: Gareth Bale, Luka Modric dhe Karim Benzema për Kanen.

Më herët është raportor se kampioni i Spanjës dhe Evropës është i gatshëm t’i ofroj Tottenhamit 2000 milionë euro për sulmuesin anglez.

Mbetet të shihet gjatë verës së ardhshme se çka do të ofroj Real Madrid për Kanen.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/befason-real-madrid-ofron-tre-yje-per-kanen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala