Befasohet Manchester City (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

screen-21.33.5522.10.2019

Manchester City dhe Atalanta po luajnë momentalisht në “ETIHAD STADIUM” në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Atalanta e ka befasuar Cityn, duke i shënuar gol në minutën e 28’ me anë të Malinovskyt për rezultat 1-0./Gazeta inFokus/

Screenshot_1tttttt

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/befasohet-manchester-city-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala