Bayern e lë Vidalin të kalojë te Chelsea

Autori:Gazeta Fjala

vid

Bayern Munchen e ka informuar Chelsean se Arturo Vidal është i lirë që të largohet nga klubi verën e ardhshme.

Të Kaltrit e kanë vëzhguar kilianin, fanst i të cilit është trajneri i Chelsea, Antonio Conte.

Ndërsa tani kuptohet se ekipi bavarez është i gatshëm që ta lë atë të largohet nëse ndonjë klub paguan shifrën e kërkuar nga Bayern, sipas revistës gjermane të futbollit, Kicker.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/bayern-e-le-vidalin-te-kaloje-te-chelsea/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala