Barcelona favorizohet nga bastoret në El Clasico

Autori:Gazeta Fjala

cristiano-ronaldo-lionel-messi-barcelona-real-madrid-clasico_7hhe7lhh6i5j1au46nrq10n05

Barcelona dhe Real Madrid do të ndeshen sonte me fillim në orën 22:00 në ndeshjen për Super Kupën e Spanjës.

Ndeshja mes fituesit të ligës së Spanjës dhe fituesit të kupës do të jetë El Clasico i parë i këtij sezoni të ri futbollistik.

Përkundër se Reali është shpallur kampion në ligë dhe po ashtu në Ligën e Kampionëve bastoret kanë favorizuar dukshëm Barcelonën duke i dhënë kuotë shumë më të vogël për fitore, krahasimisht Real Madridit, njofton Klan Kosova

Derisa Barcelona kuotohet me 2.0, fitorja eventuale e Realit ka kuotën 3.4, ndërsa barazimi 3.9.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/barcelona-favorizohet-nga-bastoret-ne-el-clasico/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala