Barcelona e interesuar për Allin

Autori:Gazeta Fjala

LONDON, ENGLAND - SEPTEMBER 16: Dele Alli of Tottenham Hotspur looks on during the Premier League match between Tottenham Hotspur and Swansea City at Wembley Stadium on September 16, 2017 in London, England.  (Photo by Steve Bardens/Getty Images)

Barcelona po e përcjellë yllin e Tottenham, Dele Alli, sipas SPORT.

Raportet pohojnë që blaugranët ende duan të nënshkruajnë me yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, por e kanë identifikuar Allin, i cili po ashtu është në radarin e Real Madridit dhe Manchester United-it.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/barcelona-e-interesuar-per-allin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala