Barça interesohet për një mesfushor

Autori:Gazeta Fjala

barcelona

Gjiganti nga Camp Nou po synon përtrirjen e mesfushës, dhe mesfushori i skuadrës franceze paraqet mundësi të mirë.

Barcelona ka vënë kontakte me agjentin talentit të Lyon, Hossem Aouar, për t’ia bërë të ditur interesimin që ka për mesfushorin.

Aouar ka qenë një nga lojtarët më të mirë në Ligue 1 këtë edicion dhe katalunasit e shohin si cak në afat të mesëm kohor, dhe jo në janar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/barca-interesohet-per-nje-mesfushor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala