Barça favorit për Lopez

Autori:Gazeta Fjala

maxime-lopez_zuhbuphvfvb11998vqt04z9jm

Barcelona ka kontaktuar agjentët e talentit Maxime Lopez në tentativë që ta fitojnë garën për transferimin e mesfushorit të Marseille, pohon Mundo Deportivo.

Lopez ështël lidhur me klube si Arsenal, Chelsea, Liverpool dhe Real Madrid, por 19 vjeçari raportohet të jetë fans i madh i Barcelonës dhe një admirues i Andres Iniestës.

Prandaj, klubi katalunas shpreson që kjo të jetë një arsye e frotë që ata të arrijnë ta transferojë Lopez gjatë verës së ardhshme.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/barca-favorit-per-lopez/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala