Barça 80 milionë bonus për Messin vetëm që të nënshkruajë

Autori:Gazeta Fjala

messi2

Barcelona po tenton që ta bindë Lionel Messi për ta nënshkruar kontratën e re, duke ia ofruar 80 milionë funte bonus vetëm që ai të hedhë firmën në kontratë, raporton Daily Mail.

Superylli argjentinas ende nuk ka nënshkruar ndonëse ishte pajtuar në korrik që ta bëjë një gjë të tillë.

Sidoqoftë, Barcelona mbetet me besimin që ai do t’i pranojë kushtet e kontratës që do ta mbajë në Camp Nou së paku deri më 2021.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/barca-80-milione-bonus-per-messin-vetem-qe-te-nenshkruaje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala