Barazon Liverpool (Video)

Autori:Gazeta Fjala

liverpool

Liverpooli ka marrë vetëm një pikë në xhiron e 15’të në Premierligë, pasi ka barazuar 2:2 me West Ham Unitedin

Pas humbjes shokuese prej 4:3 ndaj Bournemouth, Liverpooli i Jurgen Klopp nuk ka mundur që të marrë më shumë se një pikë, duke barazuar 2:2 me West Ham Unitedin në “Anfield”.

Golat për Liverpoolin i shënuan Lallana dhe Origi, derisa për West Ham United shënuan Dimirtri Payet dhe Michail Antonio.

Pas këtij barazimi, Liverpoli mbetet në pozitën e tretë me 31 pikë të grumbulluara, gjashtë më pak se lideri Chelsea.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/barazon-liverpool-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala