Balotelli vendos për të ardhmen e tij

Autori:Gazeta Fjala

balotelli

“Faleminderit për të gjitha emocionet e këtij viti. Shpresoj të jemi ende së bashku ende, e ardhmja do ta tregoj”, ka shkruar ai në Instagram.

Mario Balotelli ka vendosur që të mbetet pjesë e skuadrës franceze Nice.

Sulmuesi italian ka shënuar 17 gola në këtë edicion të Ligue 1, duke qenë një nga lojtarët kyç të skuadrës.

Por ai është i kënaqur edhe me frymën ekipore dhe ambientin e përgjithshëm, ndaj ka vendosur të qëndrojë.

“Faleminderit për të gjitha emocionet e këtij viti. Shpresoj të jemi ende së bashku ende, e ardhmja do ta tregoj”, ka shkruar ai në Instagram.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/balotelli-vendos-per-te-ardhmen-e-tij/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala