Bajram Gecaj për Shpend Ahmetin: Veq edhe Prishtinën i ka mbetë me e marrë në qafë

Autori:Gazeta Fjala

download

Bajram Gecaj, anëtar i Lidhjes Demokratike të Kosvës në një status në facebook thotë për Shpend Ahmetin, kryetar i komunës së Prishtinës, se kohëve të fundit ka filluar të merret me Prishtinën.

Gecaj shkruan se pasi nuk i dhezi  dialogu me Serbinë, e as partia e tij sipas tij e vetmja gjë që i ka mbet është me e marrë në qafë edhe Prishtinën.

“A po ju duket se ja ka fillu Shpend Ahmeti me u marrë edhe me Prishtinën kohëve të fundit? Dialogu me Serbinë nuk dhezi … zgjedhjet n’fund t’pusit … partia llom … tash i ka mbetë veç edhe Prishtinën me e marrë n’qafë e hajt”, shkruan Gecaj në facebook./Gazeta inFokus/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/bajram-gecaj-per-shpend-ahmetin-veq-edhe-prishtinen-i-ka-mbete-me-e-marre-ne-qafe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala