Baba për herë të parë, Granit Xhaka poston foton familjare dhe zbulon gjininë e bebit

Autori:Gazeta Fjala

granit-leonita-10

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Leonita, ka sjellë në jetë vogëlushen e tyre.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Graniti nëpërmjet një postimi në profilin e tij në “Instagram”.

“Mirëseerdhe princesha jonë e vogël. Mami dhe babi të duan shumë”, shkruan futbollisti i njohur krahas fotos ku shfaqen tre duar, e tija, e Leonitës dhe të foshnjës së sapolindur.

Teksa ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe fansat e shumtë, Xhaka ka vendosur që të mos e zbulojë se çfarë emri i kanë vënë të voglës së tyre.

granit-leonita-14

granit-leonita-13

granit-leonita-12

granit-leonita-11

granit-leonita-9

granit-leonita-6

granit-leonita-10

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/baba-per-here-te-pare-granit-xhaka-poston-foton-familjare-dhe-zbulon-gjinine-e-bebit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala