Autobusët e verdhë nisen për Prishtinë

Autori:Gazeta Fjala

15420925_10155574761422166_6646970051012065725_n

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se Prishtina së shpejti do të bëhet me autobusë të rinj, shkruan Gazeta Fjala.

Ai ka treguar se autobusët e linjave të ndryshme do të jenë të të njejtit lloj dhe do të kenë ngjyrë të verdhë.

Se puna në këtë drejtim ka filluar, e ka bërë të ditur Ahmeti, duke publikuar foto të autbousvë me të cilët do të furnizohet komuna e Prishtinës. /GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/autobuset-e-verdhe-nisen-per-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala