Asensio shënon dy gola për tre minuta

Autori:Zekirja Shabani

ass

Real Madrid ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Melilla në Kupën e Mbretit.

‘Los Blancos’ po avancojnë 2:0 ndaj Melilla në ‘Santiago Bernabeu’.

Është Marco Asensio që ka shënuar dy gola për tre minuta për epërsinë 2:0 të Real Madridit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/asensio-shenon-dy-gola-per-tre-minuta/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala