Arsenali shënjestron Rafinha-n

Autori:Gazeta Fjala

during the UEFA Champions League Round of 16 second leg match between FC Barcelona and Paris Saint-Germain at Camp Nou on March 8, 2017 in Barcelona, Spain.

Arsenali është interesuar që ta transferojë mesfushorin e Barcelonës, Rafinha-n, sipas Catalunya Radio.

Rafinha po shikon mundësinë e largimit nga Barcelona në janar, në mënyrë që ta gjejë një skuadër ku do të luajë rregullisht.

Ai do të lejohet të largohet në formë huazimi, me mundësinë që Barcelona ta shesë më pas për 20 milionë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arsenali-shenjestron-rafinha-n/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala