Arsenali ia shënon edhe golin e tretë Standardit

Autori:Gazeta Fjala

arsenal-2-600x360

Është shënuar edhe goli i tretë i Arsenalit kundër Standard Liege.

Pas dy golëshit të Martinellit, kësaj radhe gol ka shënuar edhe i riu tjetër i Arsenalit Willock në minutën e 22-të.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arsenali-ia-shenon-edhe-golin-e-trete-standardit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala