Arsenal sërish do Lemarin si zëvendësim të Alexis

Autori:Gazeta Fjala

thomas-lemar-monaco-2017_1a5qxd91stsvr1pi9h1zcg2faa

Thomas Lemar është rikthyer në krye të listës së dëshirave të Arsenalit, raporton The Mirror.

Topçinjtë e shohin francezin si kandidat të denjë për zëvendësimin e Alexis Sanchez.

Transferimi i kilianit te Manchester City po duket të jetë gjithnjë e më afër, ndërsa ylli i Monacos është ndjekur nga Topçinjtë që nga vera, dhe Arsenali shpreson që ta finalizojë marrëveshjen në këtë afat kalimtar.

Megjithatë, Monaco mund të kërkojë deri në 90 milionë funte në mënyrë që ta lejojë largimin e Lemarit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arsenal-serish-do-lemarin-si-zevendesim-te-alexis/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala