Arsenal ne bisedime intensive për Asension

Autori:Gazeta Fjala

marco-asensio-real-madrid-bayern-munich-ucl-18042017_dcc8du0jkl5k1mz8mylgbkzdg

Sulmuesi i Real Madrid, Marco Asensio, është duke zhvilluar bisedime intensive për një kalim të mundshëm në Arsenal, shkruan The Mirror.

Revolveristët kanë pranuar t’ia paguajnë Realit rreth 80 milionë euro për ta sjellur në Londër.

Asensio është kërkuar edhe nga Manchester United, City, Liverpool e Barcelona.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arsenal-ne-bisedime-intensive-per-asension/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala