Arsenal ka lajm të keq për Xhakën (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

xhaka-2

Granit Xhaka nuk do të jetë i kënaqur me vendimin e fundit nga Arsenal.

Klubi londinez planifikon transferimin e një mesfushori që luan në pozitë të njëjtë me yllin kosovar.

Mediat angleze raportojnë se Arsenal kërkon blerjen e Mario Lemina nga Juventus, përcjell “lajmi.net”.

“Gunners” janë të gatshëm të paguajnë 23 milionë euro për angazhimin e reprezentuesit të Gabonit. /Lajmi.net/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arsenal-ka-lajm-te-keq-per-xhaken-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala