Arsenal gjen zëvendësuesin e Sanchez

Autori:Gazeta Fjala

alexis-sanchez-arsenal_a5vt9n71x0cq1adptzwsx5oxg

Largimi i Alexis Sanchez nga Arsenal është pothuajse i pashmangshëm.

Menaxheri i Arsenal, Arsene Wenger kështu ka gjetur si zëvendësues të tij, sulmuesin e Crystal Palace, Ëilfred Zaha, shkruan The Sun.

Kiliani Alexis është në vitin e fundit të kontratës me topçinjtë, prandaj ata po duan të gjejnë një zgjidhje.

Zaha pritet që londinezëve tu kushtojë rreth 35 milionë funta.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arsenal-gjen-zevendesuesin-e-sanchez/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala