Arrijnë 20 mijë qytetarë në shtëpinë e Pacollit (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka deklaruar se ndjehet i lumtur pse ka marrë iniciativë për t’i ftuar fansat në shtëpinë e tij në Hajvali të Prishtinës.

Ka treguar se këtë ide e kishte menduar para një viti kur disa fansa të tij i kishin bërë kërkesë për vizitë në shtëpinë e tij.

Pacolli ka thënë se ka angazhuar 300 pjesëtarë të sigurimit derisa ka thënë se deri më tash në oborrin e shtëpisë së tij kanë mbërritur më shumë se 20 mijë qytetarë.

1 2

1_1473526253-441707

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arrijne-20-mije-qytetare-ne-shtepine-e-pacollit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala