Arrestohet i dyshuari për prodhim të produkteve të dëmshme mjekësore

Autori:Gazeta Fjala

arrest

Policia e Kosovës- Njësia për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit-Prishtinë, ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka prodhuar dhe shpërndarë produkte të dëmshme mjekësore.

Sipas policisë i arrestuari në Fushë Kosovë me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Me  05.10.2017 nga Njësia për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit-Prishtinë është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, lidhur me veprën e lartshënuar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arrestohet-i-dyshuari-per-prodhim-te-produkteve-te-demshme-mjekesore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala